...کجایند مردان بی ادعا
اینترنت که به وجود آمد، یک ابزار اختصاصی نبود، ما هم میتوانیم از آن استفاده بکنیم یعنی یک راه دو طرفه است. اگر دشمن می تواند از علوم ارتباطات و از پیشرفت ها و تازه های علمی این رشته استفاده کند، ما هم می توانیم استفاده کنیم.از همان شیوه هایی که ضلالت منتشر می کنند، ما استفاده می کنیم و هدایت را منتشر می کنیم. امام خامنه ای (مد ظله العالی) درباره ی ما سرباز ولی امر هستیم؛ در فضای مجازی و خارج از آن. ناصحان رحل خود بر جای دیگری بیفکنند! سر ما و قدم اوست که وصی امام عشق است و نایب امام زمان (عج). برای یاری دین خدا به بدر و احد و حنین و صفین و کربلا و این آخری، جبهه روح خدا، نرسیدیم اما اکنون بسیجی خاکسار امام خامنه‌ای (روحی فداه) هستیم. قلم بخواهد، قلم می‌زنیم؛ شمشیر بخواهد، شمشیر. سکوت بخواهد مطیعیم؛ فریاد بخواهد، مطیع. سوز جانبازی برای آرمان اسلام و انقلاب اسلامی را سالهاست که در سینه پرورانده‌ایم و علم کامل داریم که برای پایداری انقلاب اسلامی بسوی کربلای خود رهسپار خواهیم شد. از دنیا هیچ نمی‌خواهیم جز اینکه به پر و پای ما نپیچد؛ حزب الله در میان دنیاداران با همان مشکلی روبروست که هزار و چهارصد سال است اولیای خدا با آن روبرو هستند. دیگر اینکه سید شهیدان اهل قلم فرمود: هر کس می‌خواهد ما را بشناسد داستان کربلا را بخواند.

مطالب وبلاگ را چگونه ارزیابی میکنید؟

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 26
بازدید دیروز : 16
بازدید هفته : 64
بازدید ماه : 1507
بازدید کل : 279834
تعداد مطالب : 297
تعداد نظرات : 86
تعداد آنلاین : 1


آمار مطالب

کل مطالب : 297
کل نظرات : 86

آمار کاربران

افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین


آمار بازدید

بازدید امروز : 26
باردید دیروز : 16
بازدید هفته : 64
بازدید ماه : 1507
بازدید سال : 4356
بازدید کلی : 279834
روز جوان و عیدی به من ...
روز جوان بر شما جوان های آسمانی مبارک
که هر کدام علی اکبری بودید برای امام زمان(عج)...


امروز یه روز مهمی برام بود چند روز قبل به خواستگاری رفته بودم و امروز هم رفتیم برای آزمایش گروه خون که با لطف خدای متعال و به یمن این روز پربرکت که به نام حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان بود جواب مثبت بود و قرار چند روز دیگه عقد کنیم ....
تعداد بازدید از این مطلب: 348
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


روز جوان مبارک...

 عزيزم از جواني به اندازه ‏اي که باقي است، استفاده کن؛
که در پيري همه چيز از دست مي‏رود، حتي توجه به آخرت و خداي تعالي!
امام خميني(ره)


تعداد بازدید از این مطلب: 317
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


هاآرتص: رهبر عالی ایران در واکنش به اظهار نظر یک مقام آمریکایی گفت «به درک»
افسران - هاآرتص: رهبر عالی ایران در واکنش به اظهار نظر یک مقام آمریکایی گفت «به درک»
تعداد بازدید از این مطلب: 297
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


از حرف تا عمل
افسران - از حرف تا عمل

ملت ایران با حضور در حماسه سیاسی 24 خرداد ثابت خواهد کرد که حرف و عملش یکی است.

تعداد بازدید از این مطلب: 311
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


آرزو داشتی که دامادم کنی مادر؛ غم مخور که من داماد جنت گشته‌ام
افسران - آرزو داشتی که دامادم کنی مادر؛ غم مخور که من داماد جنت گشته‌ام

گاهی دنیا با تمام وسعتی که دارد، تنگ می‌شود؛ گاهی همه در اطراف‌مان هستند اما احساس تنهایی می‌کنیم؛ گم می‌شویم در شهرمان و دنبال مأمنی می‌گردیم، شهری را می‌یابیم که آن را بهشت زهرا(سلام الله علیها) می‌نامند، بهشت، قطعاتی دارد که مردانی مرد در آن آرام گرفته‌اند؛ هر قدم به سوی این قطعات، دل را آرام‌تر می‌کند.

به مزار شهیدان در قطعه 28 می‌رسی، مزار هر شهید، عکس هر شهید و وجود هر شهید پیامی دارد؛ به مزار شهید الهی می‌رسی، بیتی عاطفی و زیبا روی سنگ مزار یک شهید حک شده است که توجه‌ را جلب می‌کند «آرزو داشتی که دامادم کنی مادر؛ غم مخور که من داماد جنت گشته‌ام»...


پاسدار شهید «غلامرضا الهی» در عملیات والفجر فکه در هنگام نماز صبح به لقاء الله پیوست...
ولادت 1337
شهادت 22 فروردین 1362
صلوات


خبرگزاری فارس

تعداد بازدید از این مطلب: 318
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


یادش بخیر...

 

یادش بخیر گنبدشو دیدم با چشمای ترم

یادش بخیر هروله رو به رو حرم 

این بار دیگه جون میدم آقا به زیر ایوون طلا

اگه یه بار دیگه بیام کرببلا

آقاجون خیلی دلم گرفته دوست دارم گریه کنم ولی نمیتونم. دوست داشتم الان تو حرمت بودم و باهات دردودل میکردم و یه دل سیر ضریحت رو میدیدم و گریه میکردم. این دلم از مردم دنیا گرفته آقاجون کمکم کن این صبر و طاقتم ادامه داشته باشه و صبرم سر نیاد. از بی وفایی ها، از جدایی ها، از رفتن ها، از دلتنگی ها و...

به این نتیجه رسیدم بدون تو کسی نیست خداجونم. فقط و فقط تو پشت و پناه و غم دل بیقرار منی.

الهی وربی من لی غیرک ...

تعداد بازدید از این مطلب: 351
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مرهم زخمهای خسته ...

گاه گلوله باران

زیر چتر شرر بار آتش

هنگامه سرخی خون و سبزی ندای لبیک یا مهدی (عجل الله)

دستان صمیمی تو مرهم زخمهای مردان خدا بود ...

و دستان خدا مرهم زخمهای تو ...

اینک تو در جاودانه های تاریخ نقش بستی

مثال ستاره ای درخشان ...

یادت پاینده و نامت زیبنده ؛  امدادگر شهید

"سیــــنا بنافی"

 گرامی باد یاد و خاطره شهیدان سرفراز هشت سال دفاع مقدس
لطف و درود خاص پروردگار به روح مطهر شهدای امدادگر

منبع:http://shohada-emdadgar.blogfa.com/

تعداد بازدید از این مطلب: 334
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


گمشده

 یک جوان از خانه خارج شده وبه منزل مراجعت ننموده.

از کسانی که از او اطلاعاتی در دست دارند

 تقاضا می شود به ما خبر داده وخانواده اش را از نگرانی برهانند.

جهت شناسایی راحت تر اطلاعات زیر در اختیار عموم قرار می گیرد.

1- مادر، فرزند و همسراو بیست سال است در انتظار او هستند.

2- وی ازحواس کامل برخوردار بوده و در آ خرین ملاقات

اظهار داشته دعا کنید گمنام بمانم.

3- آخرین کسانی که او را دیدند تک تیرانداز های دشمن بوده اند.

4- روی استخوان های پیشانی اش جای یک قناسه است.

5- در وصییت نامه نوشته بود به فرزندانم بگویید من رفتم تا آنان

پیروز و سرفراز بمانند.

منبع:http://event8.mihanblog.com/

تعداد بازدید از این مطلب: 278
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


بیوگرافی کاندیداهای ریاست‌ جمهوری یازدهم

رای آشنایی بیشتر مخاطبان با سوابق تحصیلی و کاری این نامزدها، صبح وصال بیوگرافی کوتاهی از آنها منتشر کرده که بدین شرح است:

سعید جلیلی

متولد 1344 منطقه معروف به طلاب مشهد مقدس است؛ وی تحصیلات خود را تا مقطع دکتری علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق (ع) تهران به پایان رسانده و به زبانهای عربی و انگلیسی تسلط دارد. وی در دوران دفاع مقدس در جبهه حضور یافت و سال 65 در عملیات کربلای 5 به درجه جانبازی نایل آمد. وی در سال 68 به وزارت امور خارجه رفت و در سال 80 به دفتر مقام معظم رهبری رفت و در سمت مدیریت بررسیهای جاری دفتر رهبر انقلاب به ادامه خدمت پرداخت.وی پس از انتخابات سوم تیر 84 به عنوان گزینه مطرح و موردنظر محمود احمدی نژاد رئیس دولت نهم برای تصدی وزارت امور خارجه مطرح شد اما بر اساس مصلحت، اداره معاونت اروپا و آمریکای این وزارتخانه را بر عهده گرفت.وی در حال حاضر دبیری شورای عالی امنیت ملی و مسئولیت پیگیری موضوع هسته ای کشورمان را بر عهده دارد.

 

غلامعلی حدادعادل

متولد اردیبهشت ماه سال 1324 در تهران است. او در سال 1358 معاونت وزارت ارشاد را بر عهده داشت و طی سال های 1361 تا 1372 نیز معاون وزیر آموزش و پرورش بود. همچنین از سال 1374 تا کنون (به استثنای فاصله 83 تا 87) ریاست فرهنگستان زبان و ادب فارسی را بر عهده داشته است. به مدت 13 سال نمایندگی مردم تهران در مجالس ششم، هفتم، هشتم و نهم را بر عهده داشت و در فاصله سال های 1387 تا 1383 رئیس قوه مقننه بود. او از سال 1387 تا کنون نیز به عنوان مشاور عالی مقام معظم رهبری منصوب شده است.

 

محسن رضایی

در شهریور 1333 متولد شد. او در رابطه با این فعالیت های سیاسی به مدت 5 ماه توسط ساواک اهواز بازداشت شد. او در آستانه پیروزی انقلاب و ورود امام خمینی (ره) در جمعیت منصورون وظیفۀ حفاظت از جان حضرت امام (ره) را برعهده گرفت. او در خرداد 1358 به عضویت شورای فرماندهی سپاه درآمد. در شهریور 1360 از سوی حضرت امام خمینی(ره) به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد رضایی در شهریور 1376 به عنوان «دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام» منصوب شد و مطالعات اولیه برای تنظیم سند چشم انداز 20 سالۀ ایران را آغاز نمود.

 

حسن روحانی

متولد 21 آبان 1327 در شهر سرخه است. وی نماینده مجلس خبرگان رهبری از سال 1378 و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از سال 1370است. از سال 1368 به عضویت در شورای عالی امنیت ملی در آمد و از سال 1371 نیز ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام را عهده دار شد. وی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره چهارم و پنجم و دبیر شورای عالی امنیت ملی از سال 1368 تا 1384 بوده است. او در این سمت، رئیس تیم هستهای ایران بود که انتقاد نسبت به تعلیق غنی سازی در دوره وی از جمله حاشیه های پرونده او بوده است.

 

محمدرضا عارف

در سال 1330 در یزد به دنیا آمد. او در سال 1355 با اخذ مدرک کارشناسی ارشد و در سال 1359 با اخذ مدرک دکترای برق مخابرات هردو از دانشگاه استنفورد به ایران بازگشت.او در ابتدای انقلاب در دستگاه های دولتی همچون شرکت مخابرات و وزارت فرهنگ و آموزش عالی فعالیت کرد و در سالهای 73 تا 76 در سمت ریاست دانشگاه تهران حضور داشت. پس از آن نیز در کابینهی دولت اصلاحات در سالهای 76 تا 79 به عنوان وزیر پست و تلگراف و تلفن مشغول به خدمت شد و در سالهای 79 تا 80 به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور به فعالیت خود ادامه داد. وی در سال های 1380 تا 1384 بهعنوان معاون اول رییس جمهور برگزیده شد. او عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

 

سیدمحمد غرضی

در سال 1320، در اصفهان، متولد شد و فوق لیسانس در رشته الکترونیک دارد. وی وزیر نفت در دولت میرحسین موسوی و وزیر پست و تلگراف و تلفن، در دولت اکبر هاشمی رفسنجانی بود.

 

محمدباقر قالیباف

در شهریورماه سال ١٣٤٠ در شهر طرقبه متولد شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ١٣٥٧ و آغاز جنگ تحمیلی وارد جبهه شد. در سال ١٣٧٦ به دستور مقام معظم رهبری عهده دار فرماندهی نیروی هوایی سپاه شد. در سال 1379 نیز فرماندهی نیروی انتظامی ایران را عهدهدار شد. در سال ١٣٨٤ با رای شورای اسلامی شهر تهران به عنوان شهردار پایتخت انتخاب شد و تا کنون به مدت هشت سال در این سمت حضور دارد.

 

علی اکبر ولایتی در 4 تیر ماه 1324، در رستم آباد، یکی از روستاهای شمیران به دنیا آمد. او پزشک اطفال و فوق تخصص بیماری های عفونی خود را در دانشگاه جان هاپکینز آمریکا گذراند. مطب شخصی وی در شهرک غرب تهران واقع است و مدیریت بیمارستان مسیح دانشوری را نیز بر عهده دارد.پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مدتی معاون وزارت بهداری بود، در دوره اول مجلس به نمایندگی مردم تهران انتخاب شد و سپس به مدت شانزده سال، در دوره های ریاست جمهوری حضرت آیت الله خامنه ای و آیت الله هاشمی رفسنجانی، به عنوان وزیر خارجه مشغول همکاری بود. پس از سال 1376 به عنوان مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل منصوب شد و تا کنون در این سمت مشغول فعالیت است.
منبع:http://www.sobhevesal.ir
تعداد بازدید از این مطلب: 304
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود